Signály našich protějšků

Sex + plný žaludek rovná se spokojený muž? No takhle jednoduché to není, i když tohle je jejich top. Muži dokážou být i citliví, žárliví a úzkostliví!
foto páru
Problém číslo 1
Věrnost! To, že se říká, že muž je od přírody lovec, ještě neznamená, že je mu je fuk, komu se „nabízíte“ vy. Každý muž chce po svém boku věrnou oddanou partnerku. Ráda flirtuje? Rozhodně ne před svým mužem! I když trocha žárlivosti může okořenit váš vztah, může vést i k jeho citovému ochuzení vůči vám!

Problém číslo 2
Hýčkej si mě! Každý se někdy rád nechá rozmazlovat. Muži nejsou výjimkou! Nechceme po vás, abyste denně skákaly tak jak muž píská. Ale občas mu věnujte celý večer jen pro něho. Rozmazlujte ho masáží, koupelí a dobrým jídlem!

Problém číslo 3
Něžnost! Celosvětový fám, kterému ještě věří spousta žen.  Ano, muži mají rádi tvrdý sex, a nepotřebují vás několikrát denně objímat a pusinkovat. To ale neznamená, že vedle sebe chtějí bezcitnou ženu, která jim nedá ani náznak lásky. Dávejte mu najevo, co pro vás znamená!

Problém číslo 3
Komunikace! V tomhle se od nás žen velmi liší a je už načase si to konečně uvědomit. Muži si rádi povídají. Ale o věcech které baví je, a hlavně ne formou příběhů a pomluv. Pohádky si nechte na večerní uspávání dětí. Komunikujte s ním jasně, srozumitelně a hlavně to nenatahujte!

Problém číslo 4
Ihned to oprav! Také zřejmě velmi známý problém známý u většiny mužů. Pokud nemáte doma kutila, který celý den hledá, co by opravil, musíte mít trpělivost, nebo si to rovnou opravit samy. Definice tohoto problému je jednoduše vysvětlená ve starém dobrém známém vtipu: „Ženy! Když vám muž řekne, že to opraví, tak to opraví. Není nutné mu to připomínat každý rok!“
 pár na jachtě
Problém číslo 5
Lež! Bohužel, lži muži používají velmi často. Ale ruku na srdce, většinou proto, abyste se nerozčilovala kvůli maličkostem. Možná se bojí vaši reakce, možná vám jen nechce ublížit. Netuší, že my v sobě máme detektivní instinkt a většinou vše hned prokoukneme. Někdy je lepší to spolknout, než nabourávat vztah hádkou kvůli malichernostem.

Category Nezařazené