Sviťte si klidně dál

Už vás taky občas znervózňuje Vaše drahá polovička, která soustavně pobíhá po bytě, nebo se zvedá od televize, aby zhasla zbytečně svítící světla? Rozčilují vás slova, která upozorňují na to, že zašívat byste měla za denního světla a nenechávat si to na večer, kdy se musí zase svítit?
To už je vážně iritující a unavující.

· Jako byste chodila z práce v poledne.
· Jako byste celý zbytek odpoledne nepřipravovala večeři a svačiny na druhý den pro celou rodinu.
· Jako byste skutečně jen čekala na večer, abyste konečně při sledování televize stihla i jinou práci, než mít ruce založené na prsou a popíjet v klidu zaslouženou kávu.

Udělejte konečně průtrž těmto unavujícím slovům a vezměte situaci pevně do rukou sama! Vždyť si můžete svítit klidně dál, jak potřebujete, a přitom zaplatíte o mnoho méně!
Nevěříte?

Prostudujte si výhody LED osvětlení

Vždyť už dnes není výjimkou, že lidé se začali zajímat o osvětlení, které při ročním vyúčtování ukáže, jak obrovskou úsporu dokáže vytvořit! A jsou to Vaše peníze, které šetří! Začněte se tedy zajímat i Vy.
Nemusíte rozumět slovům příkon a výkon, nebo svítivost či světelný tok. Každý prodejce úsporných LED žárovek Vám všechno podrobně vysvětlí.

A informace použijte ve správnou chvíli

A vyzbrojena informacemi a svými výpočty můžete své drahé polovičce také něco vyčítat. A právem! Například to, že se ještě nepostaral o LED osvětlení ve Vašem bytě! Nenechte se vyvést z míry tím, že bude opravdu oponovat větší investicí do takového osvětlení. I na to budete připravena. Jednoduše mu spočítejte spotřebu elektrické energie za rok při stávajícím osvětlením. A poté mu předhoďte výpočty při úsporném osvětlení. Sám uvidí čísla, která jej musí přesvědčit. Přidejte ještě životnost. Na tu rozhodně nezapomeňte.
Těmito argumenty už při Vašem večerním zašívání ani nehlesne!