Převoz stavebního materiálu snadno


Stavíte dům nebo jen děláte jemné úpravy na domu? Potřebujete materiál dovézt, ale nechcete ho tahat v osobním automobilu? Je toho moc a vaše auto by bylo přeloženo a nebo byste museli do stavebnin víckrát než byste chtěli? Mi vám rádi pomůžeme. Půjčte si od nás dodávky vhodné pro převoz stavebního materiálu nebo převoz větších kusů nábytku. Převoz bude jednoduchý a vy si ušetříte práci i čas. Myslete chytře pri práci. Brno půjčovna dodávek vám ráda pomůže. K zapůjčení vozu budete potřebovat jen pár věcí.

prukaz

Vratnou kauci která se pohybuje od pěti tisíc do deseti tisíc. Záleží na tom, kde budete vůz využívat. Pro Českou republiku kauce čení pět tisíc korun, zatímco pro země Evropské unie činí kauce deset tisíc korun. Dále vám stačí platný řidičský průkaz držený minimálně jeden rok od vydání. Musíme se přesvědčit o vašich schopnostech s řízením. Pak už jen občanský průkaz. To je vše pro fyzickou osobou, která nepůjčuje vůz pro živnostenské účely. Když budete půjčovat vůz na živnost tak budeme ještě vyžadovat Živnostenský list a výpis z Obchodního rejstříku. Auto si můžete vybrat na našich stránkách, kde máte přesně definovaný vůz a jeho specifikace. Auto se dá předem rezervovat. Když budete předem vědět, že ho budete potřebovat ten a ten den, stačí vyplnit rezervační formulář a máte vůz zajištěn. Vyplníte datum vyzvednutí a datum vrácení vozu, výběr vozidla, vaše jméno a příjmení, e-mail a telefon, abychom se s vámi mohli spojit. Není to nic těžkého, formulář vám předem ukáže předběžnou cenu, abyste věděli do čeho se pustíte.

auto

Půjčovna dodávek Brno poskytuje tyto služby při zapůjčení vozu.

  • Zabezpečení vozu pomocí GPS. Každý vůz je vybaven sledovacím zařízením proti krádeži nebo odcizení vozu.

  • Vozidlo je pojištěno povinným ručením a havarijními služby. Kdyby došlo k nehodě nebo jiné nemilé věci pojištovna se o vše postará a mi to s vámi jednoduše vyřídíme.

  • Zapůjčujeme stěhovací techniku. Můžete u nás využít kotvící techniku nebo přepravní vozík.

  • Zajistíme pro váš vůz parkování v uzavřeném areálu, kde je zajištěno, že se mu nic nestane a nepřijde k úhoně.

  • Dále jsou vozy vybaveny dálniční známkou pro pohodlnou cestu.