Potěšte své čtyřnohé kamarády

Jistě si přejeme dopřát našim chlupatým přátelům jen to nejlepší. Co se týče krmiva, pamlsků, péče či hraček. Prodejny se zbožím pro zvířata praskají ve švech nejrůznějšími výrobky a někdy je opravdu těžké vybrat to nej. Záleží zejména na kvalitě. Chceme, aby si naši mazlíčci pochutnali a zároveň jim to udělalo dobře. Je jedno, zda se jedná o kousací hračku nebo granule. Hledáte-li perfektní produkty, nechte se inspirovat a pořiďte to, co si opravdu zaslouží.Pes s hračkou

Kdo si hraje nezlobí

Sháníte-li pro svého chlupáčka ideální hračku, navštivte stránky zoohit.cz. Nejen, že nabízí obrovské spektrum nejrůznějších hraček za opravdu lidové ceny, ale zároveň zde můžete pořídit kvalitní krmivo, postroje, pelíšky i hygienu.

Láska prochází žaludkem

Často se potýkáme s otázkou, čím naše zvířátko krmit. V supermarketech můžeme nalézt množství produktů, které slibují potřebnou výživovou hodnotu a spokojená bříška strávníků. Bohužel, není tomu tak. Většina těchto krmiv nejsou ani zdaleka tím, co zvíře potřebuje. U granulí pro kočky se může po jejich pozření zbarvit srst do červena kvůli vysokému obsahu karotenu. Psi mohou trpět zažívacími potížemi, a tak by se dalo pokračovat dál. Nejlepší je sestavit jídelníček, ve kterém kromě granulí podáváme maso a zeleninu. A jaké granule pořídit? Vždy se řiďte heslem „kvalita, ne kvantita“. Investujte do opravdu kvalitních a prestižních značek, které objednáte on-line.Spící koťátko

Zdraví zvířátka

Dalším aspektem je vitalita a celkové zdraví. Pravidelně tedy navštěvujte veterináře a nenechávejte nic na poslední chvíli. S pamlskem podávejte také doplňky stravy jako je například výživa pro klouby. Čím větší a těžší zvíře je, tím větší pozornost je třeba kloubům a chrupavkám věnovat. Pokud krmíme pestrou a vyváženou stravou, nemoci a zdravotní potíže se našim kamarádům vyhnou. Nenechte nic náhodě a při příští návštěvě veterináře se zeptejte.
V neposlední řadě nezapomeňte na dostatek pitné vody, pobyt na čerstvém vzduchu a pozornost. Po dlouhém dni stráveném v práci není přeci nic lepšího, než rozzářené oči vašeho pejska či kočičky.