Postihla vás dopravní nehoda? Obraťe se na nás!

V současné době bývá pravidlem, že lidé za prací dojíždějí do vzdálenějších měst anebo na pracoviště vystavěné kdesi na zelené louce.

Není to jako v dřívějších dobách, kdy jsme zpravidla do zaměstnání docházeli pěšky či maximálně dojížděli autobusem do sousedního města. Zaměstnavatelé se rozpadají a noví vznikají a lákají potencionální zaměstnance na různé benefity a lidé ve snaze zaopatřit rodinu a splácet hypotéky, volí raději dojíždění do firmy, kde dostanou lépe zaplaceno.

jedoucí auto

Podmínkou bývá vlastní automobil, protože dnešní doba ani moc nepřeje autobusovým linkám, které nezajíždějí tam, kam zrovna potřebujeme. A mít vlastní vůz je výhoda. Do práce se dopravíme rychleji, než zpravidla vlakem či autobusem. Šetříme tak čas.

Jenže každodenní dojíždění bývá i rizikem, obzvláště při současné dopravní situaci, kdy jsme svědky toho, jak jezdí novodobí „piráti silnic“. A když se zrovna s tímto pirátem setkáme v nešťastném okamžiku, neštěstí je tady. Tristní je to, že my můžeme být opatrní jak zákon káže, dodržujeme všechny dopravní předpisy, zastavíme na červenou i na stopku, ale ti nezodpovědní řidiči si to štrádí červená nečervená přes křižovatku a při předjíždějí do kopce jim jedeme zrovna naproti.

dopravní nehoda

Pro nás hraje alespoň to, že jsme dopravní nehodu nezavinili, ale to je někdy vše. Pojišťovny leckdy hradí nízké odškodnění a domluva s tím, kdo způsobil nehodu, není vždy příjemná a nevede někdy k žádoucímu výsledku. Takže, nejen, že se nemáme jak dopravovat do práce, ale peníze za způsobenou škodu jsou v nedohlednu.

A přitom vy – jako účastník dopravní nehody, kterou jste nezapříčinili, máte větší práva a nároky, než si myslíte. Jestliže nejste zrovna „kovaní“ v příslušných zákonech a paragrafech, obraťte se na ty, kteří mají zákony odškodnění při dopravní nehodě Poradnaodskodneni.cz v malíčku a mohou pro vás hodně udělat a vyzískat vyšší odškodnění po dopravní nehodě!