Objevte kouzlo předehry Lap dance

Erotické masáže přináší rozkoš a pomáhají i masérce, není to pouze záležitost, která se týká přímo vás. V okamžiku, kdy se oba nacházíte ve velmi intimním vztahu, ve velmi niterné tělesné blízkosti, dochází k energetickému propojení vaší i její aury, které na sebe působí bez ohledu na to, zda si to dotyční uvědomují, či nikoli.

Možná si pamatujete, jak herečka Květa Fialová milovala stromy a objímala je při každé vhodné příležitosti. Objímání je také milostným projevem, je velmi intimní a dochází při něm k interakci dvou živých bytostí, k zesílení energetického působení, a totéž můžete prožít třeba v okamžiku, kdy se ve vás masérka snaží vyvolat erotické vzrušení a napětí například v průběhu tance na klíně – lap dance.

dívka na klíně

Lap dance Matahari salon získala na oblibě již před mnoha lety. Když se této technice naplno otevřete, pocítíte v celém těle chvění, neuvěřitelnou rozkoš, projev lásky a náklonnosti, který může mít pozitivní vliv i na vaše zablokované emoce.

Erotické masáže prováděné zkušenou a citlivou ženskou bytostí mohou dělat doslova divy, proto se také poměrně často popisují jako kvalitativně silnější prožitek, než jaký vám poskytne klasický sex. Sex totiž není nic jiného, nežli výměna informací, je to o proudění energie, která vaše tělo vyživuje, a každý z nás touží v samotném nitru po sblížení s někým druhým, s kým si porozumí na jedné vlně, a s kým bude své niterné touhy a přání sdílet.

ženské poprsí

Lap dance je ideální formou milostné předehry, masérka i klient si tím zvýší erotické napětí a mohou pak lépe mezi sebou komunikovat i na duševní úrovni. Ať už zvolíte jakýkoli další úkon, který povede k vrcholu, např. masáž prostaty či penisu, footjob, anebo full body, bude to pro vás nezapomenutelný zážitek. Některé masérky se věnují i chodidlům partnera, touto reflexní citlivou masáží lze rovněž rozproudit energii a zvýšit i léčebný efekt erotických masáží.