Xiaomi Redmi 7A

Dnes si představíme Xiaomi Redmi 7A, jenž mezi uživateli sklidil spoustu úspěchu, ovšem uspěje i nyní? Samozřejmě nezapomeňte ani na dobrý obal.

Xiaomi Redmi 7A

Úvod a vzhled

Jako první musíme vyzdvihnout, že se jedná o mobilní telefon, jenž je od tohoto výrobce nejlevnější. Dokáže i se svou velice nízkou cenou uspět oproti konkurenci a vyplatí se jeho nákup? Najdeme odpovědi na všechny tyto otázky. Na vzhledu nečekejte žádné zázraky, protože vzhledem k rozpočtu se zde šetřilo, aby byli peníze na hardware. Čeká na Vás dostatečně velký displej, jenž má okolo sebe trochu tlustší rámečky. Konstrukce je samozřejmě plastová, ovšem nějaká povrchová úprava se na ní najde. Jen to úplně nezabrání otiskům. Místo čtečky otisků prstů na zadní straně byla zvolena alternativa odemykání pomocí obličeje.

Xiaomi Note 8

Kryt

Vzhledem k tomu, že displej je velice citlivý na rozbití u všech dnešních zařízení, tak je potřeba ho dostatečně chránit. Potom už se nebudete muset bát drahých oprav, protože tento výrobek poskytne Vašemu mobilu dokonalé bezpečí. A proto hned po nákupu přikupte i pouzdro Xiaomi Redmi 7A. To zároveň hravě vyřeší problém se zůstávajícími otisky prstů na povrchu. Na výběr je hned z několika variant a provedení, takže si zajisté vyberete pro sebe to nejlepší. Zároveň mobil získá úplně nový design, jenž zaujme určitě každého. Zároveň u této firmy máte jistotu stálého moderního sortimentu.

rozbitý disple

Výbava

Procesor není žádná sláva, ovšem spoustě nenáročným lidem postačí. Žádné herní dělo nečekejte, ovšem zahrajete i náročnější hry, čemuž pomáhá dost menší rozlišení displeje. Vše je doprovázeno RAM o kapacitě 2 GB, takže někdy očekávejte zpomalení při více otevřených aplikacích. Poté nastává hodnocení fotoaparátu. Dají se s ním vyfotit docela pěkně snímky, ale má to svůj háček, protože podmínkou je dobré prostředí a dostatek světla. Jinak jde kvalita fotek rapidně dolů a na noční focení to taky nevypadá. Takže celkově se jedná o ideální dotykový telefon, jenž je nejlepší pro nenáročné uživatele. Na klasické účely Vám bohatě postačí.