Oblíbené počítačové hry zcela zdarma

Ptáte se kde sehnat počítačové hry nejlevněji nebo si přejete zlevnit nějaké hry? Tak teď přišel čas toho využít. Jsou totiž Vánoce a také kvůli nim přiházejí vánoční slevy. Vánoční slevy budou na všech známých herních aplikací. Tím myslím ty nejznámější jako třeba Steam, Origin, Epic Games a tak dále. U jednoho se trošičku zastavíme. Je to právě aplikace neboli online trh s počítačovými hry jménem Epic Games , který vás bude určitě nejvíce zajímat. Tahle stránka bude o zimním volnu nadělovat a to celkem velmi pěkné a velké dárečky. Jaké přesně?
studenti hrají
To se ještě tak úplně neví, ale spekuluje se třeba o Sabnautice, Detroit 2038 a další. Jinak tady bude každý den nová hra zdarma. To znamená, že jedna pc hra tam bude jen 24 hodin a poté se přejde na jinou hru. Takže se snažte být aktivní každý den aspoň na chvilku, aby vám nějaká zábavná hra neunikla. Tahle akce by měla trvat 14 dní. Takže v součtu dostaneme 14 her, které budou zcela zdarma. Což je celkem neuvěřitelné a my jsme určitě rádi, že nám takovou akci nabídli. Kde ještě sehnat hry úplně zdarma. Je tu ještě jedna známá stránka, která nabízí hry zdarma. Pozitivum je to, že tam najdete skoro každou hru. Úplně nejlepší je, ale to, že tady není jen nějaká vánoční akce, ale je to vlastně celoroční. Navíc to nemáme jak v Epicu, ale hru si můžete stáhnout kdykoliv, takže to není omezeno nějakým časovým omezením.
notebook a myš
Stránka se jmenuje Oceangames. Plně doporučuji se na stránku podívat, protože nabízí mnoho věcí. Však sami uvidíte. Co je ještě k tomu potřeba? K téhle stránce si musíte stáhnout Winrar. Nebojte, není to nějaký vir. Je to aplikace, která převádí vaši staženou věc a instaluje se to. Je to takový instalační program, který se může hodit všeobecně. Tak doufám, že si něco pěkného nainstalujete a bude vás to bavit. O de mě je to pro dnešek všechno.