Nevítaná překvapení

Kdopak by to nepoznal na vlastním těle, že ano. Takových situací je nepočítaně. Vybereme jednu jako příklad. V pátek máte jet na oslavu narozenin. Vám je to vcelku jedno, protože manželka si prosadila, že se pojede autem, tudíž si „nečuchnete ke sklence“ jak říkáte a tím bude pro vás veškerá zábava v loji. Když to pak dáte k lepšímu mezi kamarády, všichni se vesele baví vaší smůlou. Ale jeden vám dá radu.

„Tak to auto rozbij, nebo jen řekni že nejede a máš pokoj“.

„To je k ničemu, pojede se vlakem, a bude to prakticky totéž. Když se tam budu chtít namazat, bude žena prskat jak vzteklá kočka.“

„Ale klid, co bys jezdil vlakem. Zavolej na firmu Rent Car Service a máš to, oni ti vůz půjčí.“

„Aha, ty si jako myslíš, že budu nacucanej jako slíva a vlezu do půjčeného auťáku?“

„Néé sakra. Půjčíš si ho i s řidičem!“

„Jo? To fakt jde?“ Nevěříte, ale vyzkoušíte. A máte to vyřešeno, protože to skutečně funguje. Vy máte po starostech, žena pochopila, že prohrála a vy se můžete nacucat jako ta slíva, dle vašich slov.

Na oslavě

Tak vidíte, že každá situace má nějaké řešení. Sami si to vyzkoušejte.

Klikněte přímo zde na zajímavou dopravní situaci v Indii. Abychom byli světoví, v angličtině Incredible Indian Traffic https://www.rentcarservice.cz/incredible-indian-traffic-detail-31. Tam neplatí žádná pravidla, a přesto to tam funguje. A prý tam mají ještě méně autonehod nežli ve vyspělých zemích. Nevím, která agentura to zjistila, četl jsem to kdysi někde na webu, takže tuto informaci berte jako neověřenou. Ale zpět k firmě Rent Car Service, kam jste se proklikli.

Dodávky

Na jejich webu uvidíte, že skutečně zapůjčí vůz s řidičem i bez a uvidíte také, že mají spoustu doplňkových služeb. Určitě si vyberete jak vůz, tak i službu. Nabídka je vskutku přepestrá. Můžete si zapůjčit i dodávku na stěhování menšího počtu věcí, třeba kdyby vás manželka vyhodila za to nacucání. Ale to berte spíše s humorem, zcela jistě se tak nestalo, neb díky výše zmíněné firmě, jistě vše dopadlo na jedničku.