Musí to chtít i ona


Mužům byla po staletí připisována role bojovníků a svůdců pro získání ženských srdcí, což pak také vedlo k plození potomků a k udržení existence lidského rodu. Mělo to však jednu zásadní chybu, takovéto vztahy a případné sňatky nebývaly zpravidla z lásky, a byly jednostranně zaměřené, zpravidla ze strany mužského sexuálního chtíče. Jenže tam, kde schází láska, nevzchází z tohoto svazku nic dobrého, rodí se tu děti násilnické povahy, ukrutní vladaři, různí psychopati, a mohli bychom ve výčtu negativních vlastností pokračovat a vyjmenovat stovky, možná tisíce takových příkladů z historie.

milenci v trávě

Chcete takový vztah? Zřejmě ne. Tak hledejte vhodného partnera a partnerku, aby zájem o toho druhého vzešel dobrovolně, bez intrik a lhaní, a na základě čisté, neposkvrněné panenské lásky. Tam, kde se totiž lidé mají doopravdy rádi, ze srdce, a není to strojená póza, jen tam vydrží vzájemné sympatie i do pokročilého věku. A co víc, takový sex je něčím, co si násilnický dobyvatel nedokáže ani v bujném snu představit. Jde tu totiž o energii lidského ducha, a při sexualitě dochází ke splynutí obou jedinců v jeden celek, čímž jeden druhého obohatí svou energetickou aurou.

milenci u východu nebo západu Slunce

Zabraňte průniku stresu do vašeho života

Jestliže se vám podaří vstoupit do výše uvedeného vztahu, je to velká výhra, ale stoprocentně vyhráno ještě není. Musíte si dát velký pozor na stres. Je to nebezpečný protivník, protože přichází častokrát mlčky, potají a v neočekávanou chvíli. Buďte pozorní a bdělí a každý stresový podnět si pište do poznámkového bloku a pak s ním pracujte – odstraňujte ze svého života. Je to sice mnohem pracnější, než Viagra bez předpisu erectmax.cz, ale rozhodně účinnější. Na pomoc vám ovšem přichází i adaptogenní rostliny, například Kotvičník nebo Ženšen, s nimiž se stres lépe zvládá, a které také mimo jiné posilují tvorbu testosteronu.