Montáž nábytku může proběhnout hladce i u velkých sestav


Když si koupíte kusový nábytek, kupříkladu komodu nebo šatní skříň u renomovaných a známých prodejců nábytku, většinou se jedná o stavebnici. Výrobci i prodejci tím šetří skladové prostory a spoléhají také na to, že si zákazník s montáží nábytku Praha http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ poradí.

nábytek v ložnici

U malých kusů to až takový problém není, výrobky mají k dispozici návod a většinou není zapotřebí ani speciální nářadí. Když pak toto vybavení bytu potřebujete přestěhovat jinam, s demontáží a zpětnou montáží si už pravděpodobně budete vědět rady.

vybavení ložnice

Horší je to u skříní zabudovaných přesně na míru a dalších větších sestav, jako jsou velké knihovny s regály až ke stropu, kompletní kuchyňské linky, kancelářský nábytek koncipovaný od podlahy až ke stropu, vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, či atypická nábytková řešení, kupříkladu vysoko položená dvojlůžka s úložným prostorem, velké dětské palandy spojené s psacím stolem v jeden celek atp.

Stěhování takovýchto obrovských nábytkových kusů pak vyžaduje nejen zvýšené nároky na fyzickou kondici, ale především dobře zorganizovaný pracovní postup, dostatek času na přípravné práce a solidní firmu, která vám tento problém pomůže řešit.

Oslovte stěhováky

Na demontáž nábytku včetně vestavěných skříní a kuchyní nemusíte volat hodinového manžela nebo oslovit firmu, která nábytek instalovala, stačí se domluvit se stěhovací firmou, která vás bude stěhovat, a která si s tímto snadno poradí. Dříve neměli stěhováci v náplni práce starat se ještě o rozebírání vašich postelí, dnes vám postel nejen rozeberou, ale také zabalí, aby nepřišla k úhoně, převezou na nové místo a tam ji opětovně dají dohromady. Na veškeré jejich činnosti se vztahuje pojistná smlouva, máte alespoň jistotu, že vám vyplatí i náhradu škody v případě jimi zaviněného poškození veškerých vašich věcí, s nimiž přijdou do kontaktu.