Elektro prvky, které si zamilujete

Uvažujete nad tím, že vyměníte všechny staré elektro prvky ve své domácnosti za nové? Pokud vás láká něco nového a rádi byste svůj interiér zmodernizovali za pár korun, tak je to rozhodně dobrý nápad. Hromada lidí tyto drobnosti podceňuje, což je opravdu škoda, vzhledem k tomu, jak moc to může ovlivnit finální vzhled interiéru. Nové krycí rámy, spínače, zásuvky a další prvky stojí doslova pár desítek korun, nejedná se tedy o nic, co by si běžný smrtelník nemohl dovolit. Dejte tedy i vy šanci produktům stylové značky Asfora a povzneste interiér na vyšší úroveň.roztrojka

Obrovský sortiment vás nadchne
Sortiment elektro prvků je v dnešní době opravdu velmi obsáhlý. Najdete tam hromadu produktů, se kterými se setkáváte v každé domácnosti, ale i produkty, které jsou méně typické a méně často využívané. Co vše vám tedy značka Asfora představuje?

  • Zásuvky síťové
  • Otočné stmívače
  • Přepínače
  • Spínače
  • Ovladače (například žaluziové)
  • Tlačítkové zvonky
  • Krycí rámy


Všechny tyto produkty jsou v podání značky Asfora vysoce kvalitní, působí luxusním dojmem a nadchnou vás svým detailním zpracováním. Určitě vás také zaujme kvalitní materiál, který propůjčuje jednotlivým prvkům opravdu dlouhou životnost.
stará zásuvka
Různé barvy, tvary a provedení
Asfora si dala se svými produkty skutečně záležet. Každý produkt je zpracován do posledního detailu. Kvalitní materiál je základem, bez kterého se nelze hnout dále, pokud od produktu očekáváte, že vám bude spolehlivě a bez jakýchkoliv obtíží sloužit spoustu let. Kvalitou si tedy můžete být jistí, vaším úkolem bude pouze to, abyste si vybrali co nejvzhlednější variantu, která svým designem co nejvíce pasuje do vašeho interiéru. Volit můžete buď základní barvy, anebo se můžete odvázat a volit něco odvážnějšího. Na své si přijde zkrátka každý, kdo má smysl pro detail a dokáže ocenit něco výjimečného.