Autem z pražské půjčovny nemusíte jezdit nikam daleko, protože i Praha je krásná

Pronájmy osobních aut jsou poměrně vyhledávanou služnou a lidé ji využívají například v okamžiku, kdy je jejich vůz v servisu a je odstavený na delší časový úsek. Zapůjčit si vozidlo je poměrně snadné a při dodržení smluvních ustanovení máte k dispozici mobilní ? prostředek naprosto bez starostí ohledně technických a administrativních záležitostí.

pohled na Prahu 6

Dalším důvodem, proč si lidé vozidla pronajímají, je cestování na výlety nebo na dovolenou. Výhody tohoto řešení vás jistě napadnou i bez dlouhého rozmýšlení – dokonalé soukromí na cestách, jste pány svého času a s nikým dalším nesdílíte společná vlaková kupé a autobusová sedadla.

Platí to samozřejmě i pro obyvatele hlavního města, kteří vůz nevlastní z nejrůznějších důvodů, anebo se jim vlastnictví vozidla vůbec nevyplatí. Autopůjčovna v Praze nonstop vám samozřejmě pronajme vůz pro cestování po celém území České republiky, ovšem rádi bychom vám připomněli, že i Praha je velmi krásná, co se týče nejen historických památek, ale také přírody. Což takhle vzít si vůz třeba na celý prodloužený víkend a vyrazit s rodinou objevovat zajímavosti, o nichž jste možná ani neslyšeli?

Divoká Šárka

Kouzlu Divoké Šárky propadl nejeden obyvatel i návštěvník Prahy, a zejména ti, co pracují nebo bydlí v blízkosti ruzyňského letiště. Ostatně, vůz si můžete pronajmout i tam a z letiště je to jen pár kilometrů do této velmi malebné a okouzlující krajiny.

Divoká Šárka

Prokopské údolí

Toužíte-li po romantice a nádherných vyhlídkách na Prahu a okolí, zamiřte právě sem. Tato lokalita jen prokazuje, že Pražené mají mnohem větší možnosti vyžití v přírodě ve srovnání s většinou měst v celé Evropě. Praha zkrátka není jen nudná zastavěná plocha okrajovými sídlišti, je velmi členitá a skutečně překrásná.

Přírodní park Hostivař – Záběhlice

Hostivařská přehrada patří k nejkrásnějším pražským přírodním úkazům, jsou tu k dispozici travnaté i písečné pláže a téměř celá plocha přehrady je obklopena hustým lesem, takže si tu nebudete vůbec připadat, že se nacházíte na území Prahy.

Category Nezařazené