Zubní ordinace Liberec

Zubní ordinace Liberci vám nabízí služby, jako jsou protetické práce, zubní výplně, endodontické vyšetření, parodontologie, profesionální čištění zubů a spousta dalších služeb. V naší ordinaci výhradně používáme jenom švýcarské implantáty. Pokud použijete tento implantát, nebudeme muset zbrousit okolní, třeba i zdravé zuby. Co se tyče protetické práce, tak při preparaci používáme výhradně mikroskop s LED světlem, který zaručí výrazné zvětšení celého operačního pole a tím pádem vše bude uděláno opravdu důkladně a detailně.
oprava zubu
Zubní výplně vám samozřejmě nabízíme i v bílé variantě, což je esteticky lepší a vlastnostmi ideálnější možnost pro vás, pro řešení zubního kazu. Navíc se bílá plomba barevně shoduje s barvou zubů, takže se nestane, že byste se museli stydět za to, že otevřete pusu a někdo uvidí, že máte v puse tmavou plombu. Tohle se už nedělá. Co se týče endodontického vyšetření, tak při tomto ošetření, se odstraní mrtvá tkáň z kanálku, který je zaplněn speciálním materiálem potom se musí zhotovit pro pevnosti zubů protetická korunka nebo keramická onlay. Samozřejmě si tohle celé vyšetření provádí také pod mikroskopem.
rozpadlý zub

Kvalita vykonaných služeb

Našim zařízení úspěšně léčíme parodontitidu, protože se pořád vzděláváme v této oblasti a máme k tomu moderní přístrojové vybavení, která jsou opravdu nejmodernější a nejlepší ve svém okolí. Záleží nám na tom, aby naši klienti, pacienti měli vždy to nejlepší a také je důležité, aby všechno bylo opravdu uděláno precizně a pečlivě. Určitě se rozhodně přidejte i vy, ke všem našim spokojeným pacientům, kteří naše zařízení navštívili a jsou velice spokojený se vším, co jsme jim nabídli. Naše ceny jsou také velmi přijatelné, takže se nemusíte bát, že byste na to třeba neměli peníze. Kdy se nějak dá domluvit. Zavolejte nám a po telefonické domluvě si objednejte termín.