Navrhněte si ji podle sebe


Minimalismus je populární
Žít minimalismem je poslední dobou velké téma. Nejde jen o to aby lidé neutráceli zbytečně peníze za věci které nepotřebují jen proto, že se jim líbí, a nebo proto, že jsou ve slevě. Právě slevy, které většinou ani nejsou slevy, dokážou s člověkem doslova divy. Zejména ženy mají tendence nakupovat “zlevněné” výrobky. Minimalismus je trend, který velí spíše opačný přístup – kupovat jen to, co člověk potřebuje a využije. Minimalismem se dá žít v jakémkoliv věku. Jde nejen o finanční stránku, ale o ekologii. Nekupováním zbytečností ulevíte i životnímu prostředí.

předsíňová stěna

Zběsilé nakupování zdánlivě levných věcí znají lidé nejen u dekorací, ale i u domácích potřeb a hlavně u oblečení, bot a doplňků. Je těžké nepodlehnout cedulce s nápisem sleva, když se vám to tričko navíc tolik líbí. Navíc móda se mění každý rok, a kdo chce být oblékaný podle nejnovější módy, nakupovat oblečení prostě musí pravidelně. Potom skříně praskají ve švech a věci není kam dát. Je možné věci, které už nenosíte, prodat dál, ale jen málokdo je ochotný se zbavovat věcí které už nepotřebuje.

bílá šatna

Kam s nimi?
Kam se všemi těmi ramínky s oblečením? Kam uložit sezonní věci, které zabírají hodně místa? Kam s oblečením po prvním dítěti, když ještě chcete druhé? Ideální řešení je doma mít vestavěné skříně, které si můžete navrhnout podle sebe a podle toho, co doma zrovna potřebujete. Nutně potřebujete šatní tyče? Nebo využijete spíše drátěné programy? U nás si můžete navrhnout nejen vnitřní uspořádání skříně, ale i design.

Vyrábíme nejen skříně na míru, ale i kuchyňské linky nebo třeba předsíňové stěny. Náš nábytek vás překvapí vysokou kvalitou a dostupnými cenami. Nechte si vyrobit nábytek, který vám poskytne dostatek místa na všechno, co potřebujete uložit. Díky vestavěným skříním už vás nedostatek místa trápit nebude.